ثبت سفارش
لوگو رسمی آکا
شما می توانید به جای مسافرت های اجباری، پیگیری کارهای اداری خود را به آکا بسپارید.

درباره آکـا


خدمات آکا به شما فقط شغل ما نیست، انگیزه ما برای راحتی شماست!


آکـا چیست؟

آکا سامانه انجام امور اداری و نیابتی، خدمتی نوین برای پیشبرد سریع و مطمئن امور اداری و شخصی شما می باشد.

آکا در نظر دارد با ارائه سرویس خدمات اداری به تمامی شهرهای ایران مراجعات و رفت و آمدهای غیرضروری را به حداقل برساند تا افرادی که به دلیل مشغله کاری یا مضیقه مکانی امکان پیگیری برخی از امور خود را ندارند بتوانند از این سرویس بهره مند شوند و تجربه شیرین و دلچسب از پیگیری امور اداری و نیابتی برایشان فراهم شود. برون سپاری کارها در دنیای پر مشغله امروزی جز اجتناب ناپذیر زندگی اشخاص گروه‌های مختلف شده، آکا مفتخر است در این مسیر همراه شما باشد.


آکـا "یکی مثل خودت"!

آکا را یکی مثل خودتان تصور کنید که با حساسیت و جدیت تمام و با حفظ منافع شما کارهای شما را پیگیری می کند.

اکا ایده ای امروزی و جذاب برای سرعت بخشیدن به انجام کارهای شما است. راه حلی که چگونگی انجام خیلی از کارها را دگرگون می کند. روشی که با زندگی مدرن و پر مشغله امروزی منطبق است و شما را از مسافرت های غیر لذت بخش، کلافه کننده و بعضا پرهزینه بی نیاز می کند تا شما بتوانید وقت و پول خود را صرف اولویت های خود مثل آموزش، ورزش، استراحت و رفع خستگی‏‏‌های روزانه یا لذت بردن از علایق شخصی و تفریح کنید.

یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت ‌ترین موضوعات در آکا سرعت در انجام امور و نیز حفظ حریم خصوصی کاربران بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آکا نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و سریعترین و مطمئن ترین سرویس ها، خدماتی شایسته و تجربه‌ای دلچسب را برای مشتریان خود به ارمغان آورند.

آکا حافظ منافع شما و امین شما خواهد بود. تیم آکا امیدوار است با خدمت به شما گام مهمی را در تسهیل انجام امور اداری و شخصی شما بردارد.


شهر‌های تحت پوشش آکـا

به زودی در شهر شما

آشنایی با خدمات آکا