ثبت سفارش
لوگو رسمی آکابا انتخاب آکا از مسافرت های اجباری رها شوید و پیگیری امور اداری خود را به آکا بسپارید.


چنان چه قصد دارید امور اداری و شخصی تان در زمان سریع تر و با کیفیت بهتری انجام شود آکا با شما همراه خواهد بود.

شما می توانید با کمک آکا، فقط با چند کلیک ساده و ثبت درخواست خود، تمام امور اداری و نیابتی خود را در تهران و مشهد به مجموعه آکا بسپارید.

در واقع تمامی افرادی که:

به دلیل گرفتاری های روزمره و یا مشغله های کاری فرصت انجام یکسری از امور خود را ندارند

افرادی که در شهر دیگری زندگی می کنند و به راحتی به ادارات و سازمان های تهران و مشهد دسترسی ندارند

و هموطنانی که در خارج از کشور هستند

می توانند بخش اعظمی از کارهای اداری و شخصی خود را از طریق مجموعه آکا پیگیری کنند و به انجام برسانند.

مجموعه آکا متشکل از تیمی توانمند است که انجام کارهای اداری و شخصی شما را بدون نیاز به حضور شما فراهم می آورد. انجام کارها توسط آکا به صورت وکالتی یا نیابتی صورت می گیرد.
چرا آکـا؟

خدمات آکا موجب:

تسریع در انجام امور و صرفه جویی در وقت

خیلی از افراد ممکن است به دلیل نداشتن مهارت یا وقت کافی انجام یکسری از امور خود را مدام به تعویق بیندازند برای مثال افرادی هستند که سال ها از اتمام تحصیلاتشان گذشته اما فرصت نکرده اند مراحل تسویه حساب و فارغ التحصیلی خود را در دانشگاه پیگیری کنند و یا افرادی که مراحل اداری کار خود را نمی دانند و مدام ادارات مختلف را دور می زنند، در این موارد آکا برای سرعت بخشیدن به کارها پیشقدم خواهد بود.

صرفه جویی در هزینه

بستن موقت کسب و کار بازاریان، گرفتن مرخصی کارمندان، هزینه رفت و آمد، تهیه غذا و اقامت در تهران و یا شهری غیر از محل سکونتتان تنها بخشی از هزینه های آشکار یک مسافرت کاری خواهند بود که با برون سپاری کارها به افراد متخصص می توان بخش زیادی از این هزینه ها را تقلیل داد.

کمک به کاهش ترددهای بین شهری و در پی آن کاهش مخاطرات جاده ای

طبق آمار سال 1399 با وجود شرایط کرونا در یک روز 35000 مسافر تنها از طریق خطوط هوایی فرودگاه مهرآباد جابجا شدند. بسیاری از این افراد جهت پیگیری امور خود در ادارات و سازمان های مختلف، دانشگاه ها یا مراکز درمانی مختلف به شهر تهران مسافرت می کنند. طبق بررسی های صورت گرفته، بسیاری از این امور به¬صورت وکالتی یا نیابتی از طریق شخص دیگری قابل پیگیری می باشند. آکا با ایجاد بستری امن و توسط تیمی کارآزموده اقدام به ارایه خدمات متناسب به این اشخاص نموده است که آن ها را از مسافرت های کاری بی نیاز می کند و این امر در نهایت منجر به کاهش ترددهای بین شهری غیرضروری خواهد شد.

کمک به کاهش ترافیک نامنظم شهری و در نتیجه کاهش جمعیت کاذب شهری و آلودگی هوا

از آن جایی که مسافران غیربومی اغلب با نقشه شهری شهرهای دیگر آشنایی ندارند؛ ممکن است برای پیدا کردن مقصد دچار سردرگمی شوند و این امر موجب ایجاد ترافیک سربار بخصوص در کلان شهرهای مثل تهران و مشهد خواهد شد که با کاهش ترددها به سمت این کلان شهرها می توان گام مهمی در جهت کاهش ترافیک شهری ایفا نمود.