ثبت سفارش
لوگو رسمی آکا

دریافت نوبت حضوری از مطب یا بیمارستان

دریافت نوبت حضوری پزشکان.

بیان دردی آشنا

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخشی از روز خود را در مطب پزشکان مختلف، کلینیک های تخصصی و یا بیمارستان ها گذرانده باشید!

نوبت دهی در مطب پزشکان و بیمارستان ها، بخصوص بیمارستان های دولتی، یکی از معضلاتی است که سال هاست گریبان گیر مردم بخصوص بیمارانی که از شهرهای دیگر به تهران مراجعه می کنند، شده است. به علت کمبود امکانات درمانی در برخی از استان ها، بعضا بیماران برای کارهای درمانی خود مجبور می شوند به تهران سفر کنند.

این در حالی است که اکثر بیمارستان ها به علت شلوغی و کار زیاد قادر به پاسخگویی تلفنی نیستند که این امر سبب شده بیماران مجبور شوند برای گرفتن نوبت به صورت حضوری به مراکز درمانی مورد نظر، مراجعه کنند. از طرفی بسیاری از پزشکان حاذق نیز در تهران به علت مراجعات فراوان تنها اقدام نوبت دهی حضوری به بیماران می کنند.

اتلاف وقت و انتظار در صف های طولانی نوبت ویزیت پزشکان و پذیرش بیمارستان ها فقط یکی از معضلات بیماران و یا همراهان آن ها است. تعطیلی کسب و کار، تهیه بلیط، خستگی مسافرت، هزینه اقامت، هزینه رفت و برگشت و همراه داشتن بیمار از دیگر معضلاتی است که شخص با آن ها مواجه می شود. و اگر در این بین بعد از صرف تمامی این هزینه ها شخص قادر به گرفتن نوبت هم نشود و یا نوبت وی به چند روز یا چند ماه آینده موکول شود، مشکلات برای شخص بیمار و همراه وی دوچندان خواهد شد. در این حالت بیمار و همراه وی احتمالا مجبور خواهند بود این زمان را در تهران سپری کنند و یا به شهر خود بازگشته و در موعد مقرر مجددا به مرکز درمانی مورد نظر مراجعه کنند.


راه حل آکایی!

اگرچه اتلاف وقت در مراکز درمانی و مطب پزشکان تاحدودی اجتناب ناپذیر است اما حالتی را تصور کنید که شما بتوانید قبل از مراجعه به مطب یا بیمارستان برای گرفتن نوبت حضوری و مهیا شدن برای یک مسافرت اجباری، این کار را به یک شخص دیگر واگذار کنید تا پس از اطمینان از رزرو نوبت، با خیالی آسوده در زمان مقرر به محل مورد نظر مراجعه کنید.

شما می توانید روی کمک آکا حساب کنید و اخذ نوبت حضوری از مطب و یا بیمارستان مد نظر خود را به ما بسپارید تا در صورت مهیا شدن شرایط و اطمینان از اخذ نوبت، در زمان مناسب با اتلاف وقت کمتر و صرف هزینه اندک تر، به مرکز درمانی مورد نظر خود مراجعه کنید.

ما دغدغه های شما را لمس کرده ایم.

برای دریافت نوبت حضوری از مرکز درمانی موردنظر روی دکمه سرویس اخذ نوبت حضوری کلیک کنید.

ثبت درخواست
موضوعات مورد بحث کاربران