ثبت سفارش
لوگو رسمی آکا
سوالات متداول
تصویر مربوط یک علامت سوال بزرگ مربوط به سوالات متداول آکا می باشد.

سوالات متداول

پاسخ: برای استفاده از خدمات آکا می توانید سفارش خود را به سه طریق ثبت نمایید.

1- ثبت سفارش از طریق وبسایت

1- ثبت سفارش از طریق واتس اپ

1- ثبت سفارش تلفنی

بعد از ثبت سفارش و توضیحات کار درخواستی، هماهنگی های لازم از طریق تیم پشتیبانی با شما صورت می گیرد تا در زمان مقرر نیروی لازم (کارگزار) جهت انجام کار شما اعزام گردد.

برای ثبت سفارش از طریق وبسایت، ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل نموده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

پاسخ: گزینه "ورود به آکا" را در گوشه بالای سمت راست صفحه، کلیک کنید و از منوی ظاهر شده در زیر قسمت نام کاربری و رمز عبور گزینه "ثبت‌نام در آکا" را انتخاب کرده و وارد صفحه ثبت‌نام شوید. مشخصات خواسته شده از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و نحوه آشنایی خود با آکا را وارد کنید و پس از انتخاب رمز عبور دلخواه و اعلام موافقت خود با قوانین و مقررات آکا، بر روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید تا ثبت ‌نام شما انجام شود.

پاسخ: دکمه قرمز رنگ "ثبت سفارش" را در قسمت بالای سمت راست سایت انتخاب نمایید. در صفحه ظاهر شده در صورتی که قبلا در سایت آکا ثبت نام نکرده اید، گزینه "ثبت نام" و درصورتی که قبلا ثبت نام کرده اید گزینه "ورود" را انتخاب نمایید. در این صفحه شما باید شماره تلفن همراه و رمز عبور خود را وارد نمایید و دکمه "ورود به آکا" را بزنید. در ادامه شما وارد صفحه ثبت سفارش خواهید شد بعد از انتخاب نوع سفارش و اطلاعات سفارش، تمامی مدارک و مستندات مورد نیاز برای پیگیری کار خود را بارگذاری کنید. سپس دکمه سبز رنگ در سمت راست گوشه کادر را بزنید. تمامی اطلاعات وارد شده خود را مجددا چک کنید و در صورتی که از صحت آن ها اطمینان حاصل کردید دکمه "تایید نهایی" را بزنید.

بعد از انجام این مراحل منتظر تماس کارشناسان آکا بمانید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

پاسخ: بله، با هدف امکان پذیری پیگیری های بعدی و ارائه پشتیبانی مناسب، ثبت نام در سایت الزامی است. یادآور می شود آکا امکانی فراهم آورده تا شما در سریع ترین زمان"حدودا سی ثانیه!" اقدام به ثبت نام کنید و صاحب حساب کاربری شوید.

پاسخ : ابتدا باید از طریق گزینه "ورود به آکا" در منوی بالای سایت، وارد حساب کاربری خود در آکا شوید. سپس روی آیکون کاربر، در گوشه سمت راست بالای صفحه، کلیک کنید سپس از منوی باز شده و با انتخاب گزینه "سفارشات من" می توانید آخرین فعالیت کارگزار و وضعیت سفارش خود را مشاهده نمایید. آکا امکانی فراهم کرده است تا شما مرحله به مرحله از وضعیت سفارش خود تا زمانی که به نتیجه می رسد، مطلع باشید.

پاسخ: از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود به آکا» کلیک کنید. در صفحه باز شده شماره همراه و رمز عبور خود را وارد کنید و بر روی دکمه «ورود به آکا» کلیک کنید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک کنید سپس کد تاییدی که به شماره همراه شما ارسال می شود را در بخش مربوطه وارد نمایید.اکنون شما می توانید با استفاده از رمز عبور جدید وارد حساب کاربری خود شوید .

پاسخ: بله، شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید و محدودیت زمانی برای ورود به سایت و ثبت سفارش ندارید. اما از آنجایی که انجام کارهای اداری در ساعات اداری امکان پذیر است بنابراین در صورت درخواست شما مبنی بر انجام این گونه امور ، برای انجام کار خود از سوی آکا باید منتظر زمان مناسب بمانید.

پاسخ: امکان لغو سفارش در سایت تنها تا قبل از تایید پیش نمایش اطلاعات پیش فاکتور وجود دارد، و پس از آن واحد فروش جهت تایید کلامی با مشتری تماس خواهند گرفت. هنگام تماس واحد فروش شما همچنان می توانید از خرید خود انصراف دهید. اما پس از تایید تلفنی و اقدام برای انجام سرویس درخواست شده، امکان لغو آن وجود ندارد.

پاسخ: خیر. بعد از ثبت سفارش از سوی شما، کارشناسان آکا در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ: شما می توانید از طریق تماس تلفنی و یا آیدی تلگرام اختصاص داده شده نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

اما از آنجایی که ثبت سفارش تلفنی ممکن است باعث ایجاد اشتباه در انتخاب نوع سرویس سفارشی شما شود، بهتر است سفارشات خود را از طریق وب سایت آکا ثبت کنید. همچنین در صورت هرگونه ابهام شما می توانید با شماره تلفن 43000036-021 تماس بگیرید تا مشاورین آکا شما را راهنمایی کنند.

پاسخ: شما می‌توانید برای طرح سوال یا هرگونه مشکل در ارتباط با خدمات آکا یا ثبت سفارشات خود، با شماره تلفن 43000036-021 تماس بگیرید.