ثبت سفارش
لوگو رسمی آکا

تهیه مواد و لوازم آزمایشگاهی

 تهیه مواد و لوازم آزمایشگاهی

مشکلات تهیه مواد آزمایشگاهی

امروزه یکی از دغدغه های مدارس، دانشگاه ها و موسسات پژوهشی تهیه مواد و تجهیزات آزمایشگاهی است. افرادی که در این موسسات کار می کنند و یا اساتید و دانشجویانی که برای انجام کار تحقیقاتی خود بعضا به این مواد آزمایشگاهی نیاز پیدا می کنند شاید با این مشکل مواجه شده باشند.

گاهی به علت کم یاب بودن برخی از این مواد، باید آن ها را از آزمایشگاه های مرکزی و یا خود کارخانه ها تهیه کرد که معمولا آزمایشگاه های مرکزی و کارخانه ها در تهران هستند و این امر موجب شده مسئولین آزمایشگاه ها و یا دانشجویانی که قصد انجام کار پژوهشی (مخصوصا دانشجویان گروه تجربی) دارند، مجبور شوند خود برای تهیه این مواد دست به کار شوند و دائم در حال سفر به تهران باشند.

باید در نظر گرفت که تهیه این تجهیزات و مواد آزمایشگاهی موردنیاز تا چه حد می تواند موجب اتلاف وقت و عقب افتادن از درس و پروژه برای دانشجو شود.


یه فکر بکر!

شرکت آکا در جهت کاهش موانع برای دانشجویان و مسئولین آزمایشگاه ها و هم چنین تسریع و تسهیل بخشیدن در انجام امور پژوهشی و آموزشی، مفتخر است با قرار دادن سرویس تهیه مواد و لوازم آزمایشگاهی باری از دوش شما برداشته و زمینه ای مناسب برای تهیه کلیه مواد و لوازم آزمایشگاهی مورد نیاز شما فراهم آورد.

با افتخار می گویم آکا یکی مثل خودت

برای تهیه لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز خود روی دکمه سرویس تهیه لوازم آزمایشگاهی کلیک کنید.

ثبت درخواست
موضوعات مورد بحث کاربران